Orijinal numaralar, logolar ve resimler açıklama ve referans amaçlı kullanılmıştır. Bu; bütün ürünlerin orjinal olduğu anlamına gelmez.
Direkt Arama

Parçaları birleştirdik, büyük resmi görün...

Güneybağlılar A.Ş. 1974 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektöründe hizmet veren Türkiye’nin önde gelen imalatçı/ihracatçı kuruluşlarından biridir. Özellikle Ticari araç grupları üzerinde Van, Pick Up ve Hafif Ticariler için yedek parça imalatları gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz kendi kalite yönetim sistemimiz altında (QACS) birinci sınıf hammaddeler ile gerekli DIN normları ve kalite sertifikalarımız çerçevesinde imal edilmektedir.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun şartlar altında ve mümkün olan en rekabetçi fiyatlar ile sunabilmektir. Genel ihracat çeşitlerimizin arasında Isuzu, Mitsubishi, Hyundai, Honda, Suzuki, Mazda, Toyota, Daihatsu, Tata ve Volkswagen gibi araçların yedek parçaları başta gelmektedir.

Japaco, Hinshitsu, Kayashima ve Cenkers adında tescilli markalarımız altında üretim yapıyoruz.

Japaco, hafif kamyon markaları; çoğunlukla Isuzu ve Mitsubishi uyumlu hidrolik parçalar, kablolar, süspansiyon parçaları ve dişliler üretir. Japaco markası Türkiye'de doğdu ama iki yıl içinde dünya markası haline geldi.

Hinshitsu üretim hattında piston, segman, silindir gömleği imal edilir. Hinshitsu markası tüm dünyaya ihraç edilen bir markadır ve iyi bir pazar payına sahiptir. Özellikle Rusya ve Ukrayna pazarında Hinshitsu motor parçaları için aranan bir üründür.

Kayashima çoğunlukla Isuzu ve Mitsubishi araçları için fren sistemleri ve balataları üretimi yapmaktadır. Kayashima müşterileri için çok iyi bilinen bir marka ve üretim kalitesi piyasadaki muadillerine göre çok daha iyidir.

Cenkers serüvenine 10 yıl önce Konya’da başladı. Cenkers Güneybağlılar A.Ş.’nin ilk markasıdır. Cenker üretim hattında hafif ticariler, kamyonlar ve otomobiller için yalnızca dişli ve ayna mahruti üretimi yapılır. Güneybağlılar A.Ş. Cenkers markasına yıllar boyunca yatırım yaptı ve bu yatırımını artırarak devam ettirecek.

Güneybağlılar A.Ş. en iyi standartlarda etik ve doğruluktan sorumlu olduğunun bilincindedir. Müşterilerimize, Güneybağlılar A.Ş. altındaki tüm çalışanlarımıza ve ailelerine, çevreye, topluma ve hizmet verdiğimiz tüm bireylere karşı sorumluyuz. Sorumluluklarımızı yerine getirirken, profesyonel ve kurumsal çizgimizin dışına çıkmayız. Toplumun her tabakası ile olan etkileşimimiz yüksek standartlarda çalıştığımızı açıkça yansıtmaktadır.
Ürünler Ürün Listesi
Galeri Foto Galeri
Güneybağlılar Oto Yedek Parça A.Ş.
K.O.S.B. yaylacık Cd. Karhisar Sk. No:22 Selçuklu, Konya
Tel: +90 332 239 1999 | Fax: +90 332 239 1995
info@guneybaglilar.com.tr